اخبار و تازه ها

دستگاه فارادیک (یک چربی سوز عالی با پالس‌ الکتریکی)

دستگاه لاغری فارادیک چیست

فارادیک لاغری چیست ؟ دستگاه فارادیک برای لاغری یا تحریک الکتریکی ماهیچه‌ها (Electrical Muscle Stimulation یا EMS) روشی است که با استفاده از پالس‌های الکتریکی، ماهیچه‌ها را تحریک کرده و موجب شکل‌گیری و لاغری آن‌ها می‌شود. یکی از مزایای این دستگاه این است که فرد به جای اینکه تنها کاهش وزن داشته باشد، کاهش سایز خواهد داشت. بنابراین استفاده از این دستگاه برای کسایی که وزنشان پایین میاید اما سایز آن‌ها تغییری نمی‌کند، بسیار مناسب است.

از دستگاه فارادیک لاغری چه استفاده‌های دیگری می‌شود؟

برای بهبود و تقویت ماهیچه‌هایی که در مدت طولانی مورد استفاده قرار نگرفته‌اند.
برای شکل‌دهی به عضلات بدن جهت تناسب و زیبایی اندام
برای بهبود ماهیچه‌های شکم بعد از زایمان در خانم‌ها
برای بهبود افتادگی بیضه یا افتادگی سینه
کاهش سایز یک نقطه خاص از بدن

لاغری موضعی با دستگاه فارادیک چگونه است

برای لاغری با دستگاه فارادیک ،تعدادی پد به نقطه مد نظر (که قرار است لاغر شود) متصل می‌شود. این پدها جریان ضعیف فارادیک را به داخل پوست و ماهیچه‌ها منتقل می‌کند. به دنبال این جریان الکتریکی، تارهای عصبی متصل به ماهیچه تحریک ‌شده و عضلات را منقبض می‌کنند. ماهیچه‌ها با فواصل مشخصی (که درمانگر با توجه به شرایط بدنی انتخاب می‌کند) منقبض می‌شوند.

دستگاه لاغری موضعی فارادیک با ایجاد انقباضات در ماهیچه‌ها حس آرامش به بدن منتقل می‌کند و بسیاری از کسانی که از این دستگاه استفاده کردند گزارش دادند که حس خوشایندی در حین استفاده داشته‌اند. بسیار مهم است که برای ماندگاری اثر درمان، به صورت منظم از دستگاه فارادیک لاغری استفاده شود.

فواید دستگاه چربی سوز فارادیک

یکی از مزایای فارادیک این است که نیازی نیست فرد کار خاصی انجام دهد، می‌تواند روی تخت دراز بکشد و دستگاه ورزش او را تأمین می‌کند. به علاوه، دستگاه لاغری موضعی فارادیک می‌تواند تنها یک نقطه را تحت تأثیر قرار دهد و فقط به طور خاص همان نقطه را لاغر کند. دیگر مزایای فارادیک عبارت‌اند از:

افزایش خون‌رسانی که موجب انتقال اکسیژن و مواد غذایی به ماهیچه‌ها می‌شود و همچنین مواد زائد را از ماهیچه‌ها حذف می‌کند. این کار باعث بهبود ظاهر و عملکرد ماهیچه می‌شود.
انقباض ماهیچه‌ها باعث می‌شود حالت ماهیچه بهتر شود.
تحریک سلول‌های عصبی (نورون‌ها) با حس خوشایندی همراه است.
تحریک ماهیچه موجب تغییر در عروق خونی شده که به پوست رنگ بهتری می‌دهد.
انقباض ماهیچه‌ها جریان مایع لنفی را بهبود بخشیده و به از بین بردن مواد زائد کمک می‌کند.

عوارض دستگاه فارادیک چیست

مهم‌ترین عوارض دستگاه جی فایو و فارادیک برای لاغری شامل درد یا گرفتگی ماهیچه در نواحی درمان شده می‌شود. دیگر عوارض لاغری موضعی با دستگاه فارادیک که کمتر شایع هستند عبارت‌اند از سرگیجه، سردرد یا کمردرد.

طول درمان با دستگاه چربی سوز فارادیک چقدر است
طول درمان با این دستگاه در هر جلسه حدود 40-30 دقیقه است، اما به دستورات سازنده یا شرایط مشتری نیز بستگی دارد.

همچنین بهتر است 3-2 جلسه در هفته به مدت 6-4 هفته این جلسات برگزار شود. بعد از اتمام دوره درمان، حدوداً هر دو هفته باید یک‌بار درمان تکرار شود.

آیا دستگاه لاغری فارادیک به کاهش وزن کمک می‌کند؟
دستگاه لاغری موضعی فارادیک برای کاهش وزن ساخته نشده است و بر کاهش سایز تمرکز دارد.

نتیجه گیری:

لاغری با استفاده از دستگاه‌های موضعی یکی از روش‌های متداول کاهش وزن است. دستگاه لاغری فارادیک با ایجاد پالس‌های عصبی، باعث می‌شود که ماهیچه‌ها منقبض شده و تغییر در سایز اتفاق بیفتد. دستگاه لاغری موضعی فارادیک نیاز به تحرک ندارد و بعد از استفاده از آن نیز عارضه جانبی خاصی وجود نخواهد داشت.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *