اخبار و تازه ها

لاغری سریع شکم به کمک ۱۴ +۱ روش کاربردی و موثر برای کاهش چربی

داشتن شکم تخت و صاف باعث افزایش اعتماد به نفس افراد می‌شود، در این مقاله قصد داریم به شما در لاغری سریع شکم راهنمایی کنیم، با جیمیتو همراه باشید.

 

لاغری سریع شکم ؛ بسته شماره ۱

حرکت شماره ۱

روی یک صندلی دسته دار بنشینید. ساعد را روی دسته صندلی بگذارید. ران‌ها را به هم بچسبانید و سعی کنید پاها را حداقل ۶ سانتی متر از سطح زمین بالاتر بیاورید. ۱۰ ثانیه در این وضعیت بمانید و دوباره به حالت اول برگردید. شما باید این حرکت را از ۵ مرتبه در روز شروع کنید و کم کم به ۲۰ مرتبه در روز برسانید.

 

حرکت شماره ۲

روی یک بالش به پشت دراز بکشید. دستان خود را در امتداد بدن قرار دهید و پاها را به هم بچسبانید. حالا سعی کنید که بدون استفاده از دست، پاها را ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر بالا بیاورید و حداقل ۵ ثانیه در این وضعیت بمانید. این حرکت هم می‌تواند از ۵ مرتبه در روز شروع شود و به ۲۰ تا ۲۵ مرتبه هم برسد.

 

حرکت شماره ۳

وقتی پیاده روی می‌کنید، هنگام راه رفتن بدن خودتان را به سمت چپ و راست متمایل کنید. با این کار، هم شکم را آب می‌شود و هم پهلوها را.

 

حرکت شماره ۴

از حلقه‌های ورزشی برای لاغری سریع شکم استفاده کنید. شما می‌توانید در ابتدای کار، تنها روزی ۲ دقیقه یا ۵۰ بار حلقه بزنید و به مرور زمان حلقه زدن را تا ۳۰ دقیقه هم ادامه دهید.

 

حرکت شماره ۵

دراز و نشست یکی از موثرترین و ساده‌ترین ورزش‌هایی است که می‌تواند شکم را کوچک کند. پس به پشت روی زمین دراز بکشید. دست‌ها را پشت گردن خود گره بزنید و هر چند بار که می‌توانید حرکت دراز و نشست را تکرار کنید و در روزهای بعد، دفعات تکرار حرکت را افزایش دهید.

لاغری شکم

لاغری شکم

لاغری سریع شکم ؛ بسته شماره ۲

حرکت شماره ۶

هنگام پیاده روی، ضربه‌های سبک و آرامی را با انگشتان دست به شکم وارد کنید. این جوری تحرک ماهیچه‌های شکم خود را افزایش می‌دهید و باعث می‌شوید که آن‌ها چربی بیشتری بسوزانند و به لاغری سریع شکم برسید.

 

 حرکت شماره ۷

در طول روز شکم بندهای سفت و محکم را دور شکم خود ببندید.

 

حرکت شماره ۸

همان طور که نشسته‌اید و مشغول کارهای روزمره‌تان (مثلا تماشای تلویزیون) هستید، با کف دست خیلی آهسته به شکم خود ضربه بزنید.

 

حرکت شماره ۹

زیاد یک جا ننشینید. نشستن طولانی مدت باعث چاق شدن افراد می‌شود و این چاقی هم بیشتر در ناحیه ران پا و شکم رخ می‌دهد. شاید به همین خاطر باشد که بیشتر رانندگان شکم بزرگ دارند.

 

حرکت شماره ۱۰

طناب زدن هم برای کوچک کردن شکم بسیار مفید است، به شرطی که شما حداقل روزی ۵۰ مرتبه طناب بزنید.

 

لاغری سریع شکم ؛ بسته شماره ۳

حرکت شماره ۱۱

سرپا بایستید. دو دمبل نیم تا دو کیلویی در دست‌ها بگیرید و دست هایتان را به حالت عمود با بدنتان قرار دهید. حدود ۲۰ ثانیه در این حالت بمانید و بعد از ۱۰ ثانیه استراحت این حرکت را دوباره انجام دهید. برای هر چه زودتر آب شدن شکم  باید این حرکت را حداقل روزی ۱۵ مرتبه انجام دهید و به مرور آن را به ۳۰ مرتبه در روز هم برسانید.

 

حرکت شماره ۱۲

به پشت دراز بکشید. یک بالش کوچک زیر پاشنه پاهایتان قرار دهید و دست‌هایتان را در راستای پهلو هایتان روی زمین بگذارید. دوباره دو دمبل نیم تا دو کیلویی در دست بگیرید و سپس دست‌هایتان را به صورت صاف ۱۰ سانتی متر از سطح زمین بالا بیاورید. ۱۰ ثانیه در این حالت بمانید، ۵ ثانیه استراحت کنید و این حرکت را حداقل ۷ بار در روز انجام دهید.

 

حرکت شماره ۱۳

سرپا بایستید. دست هایتان را کاملا از هم باز کنید و یک پایتان را از روی زمین بردارید و بدنتان را به سمت جلو و پای بلند شده‌تان را به سمت عقب متمایل کنید. چند ثانیه در این وضعیت بمانید و در هر مرتبه تکرار، پای بلند شده‌تان را جابه جا کنید.

 

حرکت شماره ۱۴

به پشت دراز بکشید. دستان خود را پشت سرتان قلاب کنید و کمی سر و شانه هایتان را به سمت جلو متمایل کنید. این حرکات را در حالی انجام دهید که پاهایتان به صورت عمود با بدنتان قرار دارند. به کمک این حرکت به لاغری سریع شکم خواهید رسید.

 

حرکت شماره ۱۵

به پشت دراز بکشید. زانوهایتان را کمی خم کنید. دست هایتان را پشت گردنتان قلاب کنید و سر و شانه هایتان را تا وسط کمر به سمت جلو متمایل کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید