فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی آرام طب در سال ۱۳۹۱ به منظور فراهم آوردن سرویس ، فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های پزشکی و لاغری و زیبایی در ایران و توسط مدیران و مهندسین با سابقه در همین زمینه پا به عرصه وجود گذاشت . فروشگاه معتبر و شناخته شده آرام طب در طی دهه گذشته و علی‌رغم فراز و نشیب های مختلف در تمامی دوران تحریم و نوسانات ارز سعی بر این داشته که قیمت دستگاه های انحصاری خود را با کمترین افزایش قیمت ارائه دهد .
انگیزه و هدف اصلی آرام طب همواره بر این بوده با تامین موجودی حداکثری برند ها ، پلی میان تولید کننده ها و مشتریان بوده و گارانتی و خدمات پس از فروش را به نحو احسنت در قبال تمامی کالا ها انجام دهد .

در سال ۹۵ فروشگاه ما با سرمایه گذاری قرارداد همکاری با گروه صنعتی HAIKU دستگاه های انحصاری خود را با همین برند به بازار عرضه کرد که مهمترین ویژگی کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب دستگاه ها بود که به سرعت در میان برند های برتر این عرصه قرار گرفت و امروز مفتخریم که با اعتماد شما نامی مطمئن در این عرصه محسوب میشویم .
در صورت نیاز به هر گونه اطلاعات بیشتر در هریک از زمینه های فعالیت های این شرکت، خواهشمند است با تلفن 09128012630 تماس حاصل فرمایید. بدیهی است که مهندسین و متخصصین ما صمیمانه آماده جوابگویی و رفع نیاز شما خواهند بود.