اخبار و تازه ها

رژیم غذایی مدل های معروف و مانکن های مشهور را در اینجا بخوانید

رژیم غذایی مدل های معروف همیشه برای بسیاری از ما جذاب بوده است. داشتن شکم تخت و صاف یکی از آرزوهایی است که بسیاری از ما آن را داریم. در این مقاله قصد داریم از راز این هنرمندان خوش اندام پرده بر داریم. با جیمیتو همراه باشید. رژیم غذایی مدل های معروف و مانکن های مشهور را در اینجا بخوانید.

 

مارتا هانت: بیشتر پروتئین می‌خورد

در روزهای منتهی به فشن شو، مارتا هانت می‌گوید او در انتظار این شو واقعا بیش از حد معمول غذا می‌خورد. مارتا به The New Potato می‌گوید: «من فقط مطمئن می‌شوم که در هر وعده غذایی پروتئین دریافت می‌کنم. برای صبحانه ماست یونانی یا تخم مرغ می‌‎خورم، برای ناهار سوشی و برای شام سالمون، جوجه یا گوشت به همراه سبزیجات یا کربوهیدرات های سالم.» میان وعده های او معمولا شامل کره بادام زمینی یا کره بادام می‌شوند. البته مارتا این کالری‌های اضافی را با تمرین‌های شدیدتر می‌سوزاند.

 

کریسی تیگن: غذاهای سبک می‌خورد

سال گذشته این مدل در توئیترش فلسفه تغذیه متعادل را روشن کرد و گفت: اصطلاحات تغذیه سبک را ترجیح می‌دهد؛ چون رژیم گرفتن با محرومیت همراه است. او نوشت: «اینها چیزهایی دلچسب، سنگین و فاسد شونده هستند، چون ما سزاوار لذت بردن از زندگی هستیم.» او اضافه کرد: «من عاشق ایده عملی کردن پروتئین‌های بسته بندی شده مزه‌دار شده و خوشمزه و کربوهیدرات‌های خوب با رنگ و مزه خوب هستم.» او هنوز هم چیپس سیب زمینی می‌‎خورد، چون هزار جور ترکیبات با اسم‌های سخت و عجیب و غریب ندارند.

 

آدریانا لیما: این کار را در خانه امتحان نکنید

این مدل معروف در سال ۲۰۱۱ فاش کرد که چگونه برای اجراهای این فشن شو آماده می‌شود… اما اصرار داشت که دیگران این کار را امتحان نکنند. او به ET کانادا گفت: «نوجوانانی که حرف‌های مرا می‌شنوید، به خودتان گرسنگی ندهید یا فقط مایعات ننوشید. لطفا این کار را نکنید.» این خواهش لیما وقتی بیان شد که او گفت برای آمادگی برای نمایش‌های سالانه، دو بار در روز تمرین می‌کند و برای ۹ روز فقط مایعات پروتئینی می‌نوشد و اصرار دارد هیچ نوع غذای جامدی در آن روزها نخورد و بعد برای ۱۲ ساعت قبل از نمایش، به دیلی تلگراف انگلیس اینگونه توضیح می‌دهد: «مطلقا هیچ مایعی نمی‌نوشم، به این ترتیب مایعات بدن کشیده می‌شود، بعضی اوقات فقط از این راه ۸ پوند وزن کم می‌کنم.»

رژیم غذایی مدل های معروف و مانکن های مشهور را در اینجا بخوانید

 بلا حدید: پنیر کباب شده با همه غذاها

نمی‌توان باور کرد که این راز یک بدن همیشه بی‌نقص باشد. سال گذشته، بلا حدید در یک پست اسنپ چت گفت که او “هر روز” ساندویچ پنیر کباب شده و سیب زمینی سرخ شده می خورد.

رژیم غذایی مدل های معروف و مانکن های مشهور را در اینجا بخوانید

کندال جنر: احساس بهتر با غذای مناسب

جنر بعد از این که در سال ۲۰۱۵ رژیم تناسب اندام خود را –بوکس فراوان- شرح داد، درباره فلسفه غذا خوردنش روشنگری کرد. او در صفحه شخصی‌اش اینطور نوشت: «بخش عظیمی از آن تغذیه سالم است. وقتی درست غذا نمی خورم، تأثیر آن را در تمرین‌هایم احساس می‌کنم. من عاشق پاستا هستم، اما با خوردن آن به وضوح احساس خستگی می کنم و این چیزی است که اصلاً دوست ندارم. معمولاً روز خود را با خوردن تخم مرغ، آووکادو و بلغور جوی دو سر شروع می کنم. من دقیقاً وقتی احساس بهتری دارم که بهتر غذا می خورم.»

رژیم غذایی مدل های معروف و مانکن های مشهور را در اینجا بخوانید

 کیت آپتون: غذاهای پاک بخورید و به خودتان برسید

در سال ۲۰۱۶، مربی آپتون راز تناسب اندام همیشگی او را فاش کرد. برونو گفت: «پروتئین اندک در هر وعده، شکر و فرآورده‌های غذایی واقعاً محدود. او مثل همه هر از گاهی شیرینی‌جات می خورد. این عالی است. شما دقیقاً از جایی که رها کرده‌اید کار را از سر می گیرید و به تغذیه سالم ادامه می دهید. شیرینی محبوب او دونات است. همیشه این امکان برایش نیست، اما زندگی کوتاه تر از آن است که هر از گاهی کارهای سرگرم کننده انجام نداد.»

 

 تس هالیدی: لعنت به رژیم لاغری سخت

مدل سایز ۲۲ و فعال نگرش مثبت به بدن، بدن خود را همانگونه که هست دوست دارد و همه منتقد خود را به گلوله می‌بندد. هالیدی در سال ۲۰۱۵ به یاهو استایل گفت: «مردم همیشه به موفقیت من اشاره می‌کنند، ولی همیشه در ادامه این جمله را می‌شنوم که “اما خب او سالم نیست”، در حالی که اصلاً اینطور نیست. مثل این است که بگویی یک نفر به خاطر این که پوست تیره دارد یا هر مشکل دیگری، به سبک زندگی خود افتخار می‌کند- مساله این است که تو اینطور هستی- من می دانم که چاق هستم، اما فکر می‌کنم که مردم کاملاً این نکته را نادیده می‌گیرند که من تلاش می‌کنم زنان را آموزش دهم و این واقعیت را به آنها نشان دهم که همان طور هستید خوبید و خودتان را دوست داشته باشد.»

رژیم غذایی مدل های معروف و مانکن های مشهور را در اینجا بخوانید

کارلی كلاوس: دیگر شکلات نمی‌خورم!

این مدل در سال ۲۰۱۵ گفت: «سبک زندگی ما کمی ناسالم است.» کاستن از میزان مصرف شکر و مصرف سبزیجات بیشتر در سال‌های پایانی نوجوانی، آگاهی او را از بدن و سطح انرژی آن بیشتر کرد. او گفت: «من خوردن ماهی قرمز و شکلات Oreos را متوقف کردم و شروع کردم به خوردن سالاد کلم پیچ و نان تست آووکادو. این کار انرژی مرا تغییر داد و فهمیدم که چیزی که می‌خورم روی حالمان، تاثیر می‌گذارد.»

رژیم غذایی مدل های معروف و مانکن های مشهور را در اینجا بخوانید

 جی جی حدید: به خودتان بیشتر برسید

شعار تغذیه ای حدید بسیار ساده است: «اگر می‌خواهید اندام خوب داشته باشید، غذاهای پاک بخورید. اگر می‌خواهید عاقل باشید، همبرگر بخورید.»

رژیم غذایی مدل های معروف و مانکن های مشهور را در اینجا بخوانید

شارلوت مک کینی: خوردن سبزیجات واجب است

این مدل رژیم غذایی خود را پر از سبزیجات کرده است. او حتی حبوبات را به همراه همبرگر کینولا جانشین گوشت گاو کرده است. و وقتی احساس زیاده روی می‌کند، بین یک لیوان نوشیدنی سبک و زغال اخته مردد می‌ماند.

رژیم غذایی مدل های معروف و مانکن های مشهور را در اینجا بخوانید

بیهتی پرینسلو: غذاهای حاضری را ترجیح می‌دهم

این مدل ۲۸ ساله زمان برنامه ریزی برای غذاهای خود همیشه به راحتی آن توجه دارد. پرینسلو در سال ۲۰۱۴ درباره عادت‌های غذایی معمول خود گفت: «من همیشه به دنبال غذاهای سریع و راحت هستم. ول معنی آن فست‌فود نیست. من در نیویورک زندگی می‌کنم و گزینه‌های ارگانیک زیادی هست که سریع حاضر می‌شوند.»

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید